HAKKIMIZDA

RESOLAR ENERJİ SİS. VE TAR. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014 yılında İzmir’de de faaliyete geçen onlarca yıl yenilenebilir enerji konusunda tecrübeli İtalyan teknik ekip ortaklı kurulmuş olup yenilenebilir enerji sektöründe Türkiye’de  referans noktası olmayı amaçlamaktadır.

 
RESOLAR ENERJİ SİS. VE TAR. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  projelendirmede ve kurulumlarda barındırdığı tecrübe ve profesyonellik birikimi sayesinde sadece kaliteli malzemeler kullanarak yüksek derecede güvenilir sistemler sunar.
 
RESOLAR ENERJİ SİS. VE TAR. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. müşterinin ihtiyaçlarını memnun etmek için yüksek seviyede profesyonelliği muhafaza ederek adım adım takip eder.
 
RESOLAR ENERJİ SİS. VE TAR. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  Yurt dışı kurulumlarımız ve malzeme tedariği haricinde İzmir ve çevre bölgelerinde ağırlıklı olmak üzere Ege bölgesi genelinde endüstriyel, tarımsal ve konutlar için ”on grid” ve ”off grid” fotovoltaik sistemlerin projelendirmesini ve kurulumunu yapmış olup memnuniyetler sonuc kurulumlara devam etmektedir.