İzmir Güneş Enerjisi

İzmir Güneş Enerjisi , Resolar Güneş enerjisi ve tarım makinaları olarak İzmir’de güneş enerjisi sistemlerini hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.İzmir güneş enerjisi sistemlerimiz Elektrik Üretimi , Şebekeye bağlı (ON GRID) VE Şebekeden Bağımsız (OFF GRID) , Solar Sulama Sistemlerimiz bulunmaktadır.

                                           

Güneş enerjisi sistemleri izmir

Ülkemizde yaşanan orman yangınları ciğerlerimizi bir bir yakıyor. Orman yangınları nedeniyle her sene ülkemiz ormanlarından milyonlarca ağaç yok olup gidiyor.

Öbür yandan da Sıcak su elde etmek için odun yakmak ormanlara atılan ateşten farksızdır. Her bir resolar izmir Güneş Enerjisi mahsulü kumpaslı olarak 1 senede sıcak su için ormanlardan kesilmesi gereken 20 ağacın yaşamasını sağlıyor ve kesilmesine mani oluyor.

Resolar izmir güneş enerjisi olarak çevre politikamız

İzmir Güneş Enerjisi Sistemleri olarak milli ve beynelmilel mevzuatlara uygun imal yapan, etraf duyarlılığını ön tasarıya çıkaran bu kapsamda devamlı büyümeyi kendisine ilke edinen bir politika özümsemektir.

Güneş enerjinizi üretip kullanın , fazla geleni satıp gelir elde edin !

Konutunuzun ya da işyerinizin üzerindeki güneş oturumları sayesinde, 500 kwh’ye kadar enerji üretip gereksiniminizin aşırısı olan elektriği devlete geri satabilirsiniz.

İzmir güneş enerjisinde resolar enerji ile gelir elde edin !

Enerji Piyasası Tertip Etme Müesseseyi’nun 10 Mart’ta yürürlüğe giren şartnamesiyle ile, artık asıl ya da tüzel şahıslar, işletme kurmadan yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kendi elektriğini üretebilecek, lüzum aşırısını devlete geri satabilecek. İşletmemizin bu tertip etmeye istinaden yaptığı harekâtlar ile,tertip etmeye istinaden yaptığı operasyonlar ile, asıllaştırdığımız projelerde bu tertip etmeden yararlanabileceklerdir. Mevzu ile alakalı ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

İLETİŞİM